Aplikacja

Dostępne na iPhone’a i Androida

Mappka to z jednej strony prawdziwa papierowa mapa a z drugiej strony to również dedykowana aplikacja, która umożliwia interakcję z mapą poprzez technologię rozszerzonej rzeczywistości. Z aplikacją możesz odkrywać super ciekawostki, przeglądać galerie, układać puzzle. A gdy już odkryjesz tajemnice Moai czy jordańskiej Petry możesz sprawdzić swoją wiedzę w jednym z licznych quizów!

AppStore Google Play

Ekrany aplikacji

Super zabawy z rozszerzoną rzeczywistością

Opera w Sydney, Wieża Eiffela, posągi Moai i wiele innych. Na odkrywców czeka ponad 20 najciekawszych miejsc z całego świata! Dzięki rozszerzonej rzeczywistości możesz spojrzeć na nie i odkrywać ich tajemnice tak jak nigdy wcześniej!

Puzzle, ulubione zajęcie najmłodszych

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy, że czasami nic nie zastąpi popularnych puzzli. Zwłaszcza wśród najmłodszych. A więc bierzmy zdjęcia z naszej kolekcji miejsc i do dzieła!

Inspirujące ciekawostki

Chcemy by Mappka zachęcała do poznawania różnych miejsc na świecie. Ich historii, kultury ale nie tylko. To opowieści o ludziach, wierzeniach i tradycjach. Jest też miejsce na smaki, nawet te kojarzone z nie najlepszymi zapachami – od francuskich serów do duriana (którego – uwaga – nie wolno wnosić do samolotu). 🙂