BudownictwoLife Style

Meble modułowe czy meble na wymiar w kuchni? Oto jest pytanie!

2 minut czytania

Projektowanie kuchni może spędzać sen z powiek nawet najlepiej przygotowanym architektom wnętrz. W ofertach mebli do kuchni znajdziesz szereg rozwiązań aranżacyjnych, wśród których niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się meble kuchenne modułowe i meble na wymiar. Które z nich wybrać i dlaczego? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule!

Meble modułowe do kuchni – praktyczne rozwiązania

Inaczej nazywane meblami systemowymi do kuchni, doskonale sprawdzają się w większości aranżacji ze względu na ich uniwersalny charakter. Tego rodzaju produkty są sprzedawane w zestawach mebli kuchennych, najczęściej z możliwością kastomizacji. Producenci mebli do kuchni oferują możliwość wyboru określonych brył, zmiany koloru frontów i blatów kuchennych, rodzajów uchwytów, a także dobór akcesoriów oraz wyposażenia szafek w kuchni.

Meble modułowe kuchenne są łatwo dostępne w sklepach i salonach meblowych, a ich montaż jest szybki i prosty. Większość mebli systemowych wyróżnia się solidną jakością w atrakcyjnej cenie. Zaletą modułowych mebli do kuchni jest możliwość szybszego ich wyboru i zakupu, w porównaniu do mebli kuchennych na wymiar. Meble modułowe do kuchni dopasujesz do swoich gustów estetycznych i funkcjonalności jakich potrzebujesz. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą zaoszczędzić czas poświęcony na proces projektowania kuchni.

Meble na wymiar w kuchni – indywidualne i dopasowane 

Jak sama nazwa wskazuje, produkcja mebli na wymiar do kuchni zakłada pełną dowolność dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta. Meble kuchenne na wymiar cieszą się ogromną popularnością ze względu na możliwość stworzenia projektu jedynego w swoim rodzaju. Warto pamiętać, że meble do kuchni na wymiar mogą wymagać większych nakładów inwestycji niż meble modułowe

Meble do kuchni na wymiar są odpowiedzią na aranżacje w pomieszczeniach o skomplikowanym lub niestandardowym kształcie, projektowanych na przykład z uwzględnieniem kuchni otwartych na salon lub tam, gdzie rozkład okien, drzwi, instalacji nie pozwala na zastosowanie uniwersalnych rozwiązań. Jeśli Twoja kuchnia jest bardzo mała, to zamówienie mebli kuchennych na wymiar pozwoli Ci idealnie wkomponować poszczególne szafki i urządzenia AGD w plan wnętrza.

Decydując się na zakup mebli kuchennych na wymiar, masz praktycznie nieograniczony wpływ na ich docelowy wygląd. Możesz poszaleć z wyobraźnią i stworzyć aranżacje, jakiej nie ma nikt. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają wyjątkowych rozwiązań wnętrzarskich lub mają kłopot z zaprojektowaniem kuchni o problematycznym kształcie.

Każde z rozwiązań gwarantuje możliwość stworzenia koncepcji o wyjątkowym charakterze. Jeśli szukasz praktycznych pomysłów na wystrój kuchni, sprawdź ofertę renomowanego producenta mebli do kuchni i daj się zainspirować dobrymi pomysłami!

Źródło: Stolkar – meble kuchenne na wymiar

Podobne artykuły
Life Style

Gdzie najczęściej pojawia się grzyb i dlaczego?

3 minut czytania
Grzyby pleśniowe mają wysoką zdolność rozwoju, dlatego też mogą występować w pomieszczeniach mieszkalnych, wszędzie tam, gdzie jest zwiększona wilgotność powietrza, dodatnia temperatura,…
Life Style

Najlepsze sposoby na pranie mebli tapicerowanych

5 minut czytania
W dzisiejszych czasach meble tapicerowane są nieodłącznym elementem naszych domów i mieszkań. Jednakże, wiele osób popełnia błędy podczas prania tych mebli, co…
Budownictwo

Stacja sprężarek w kontenerze — funkcjonalność i zastosowanie

2 minut czytania
Wykorzystanie sprężarek w wielu zakładach pociąga za sobą wiele korzyści. Rodzi to jednak pewne dodatkowe komplikacje, jak np. konieczność zorganizowania pomieszczenia sprężarkowni….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *